Náramek z korálků lávových kamenů s motivem Buddhy

Kód: BIJ-IN-1020
Akce Novinka
129 Kč –47 %
Náramek z korálků lávových kamenů s motivem Buddhy
129 Kč –47 % 69 Kč 69 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Krásný náramek z lávových kamenů s motivem Buddhy je skvělým doplňkem ke každému outfitu. Průměr kuliček je 0,8 cm. Korálky jsou navlečené na gumičce. Obvod náramku je cca 17 cm. Náramek je vhodným dárkem pro muže i ženy.

 

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důležité upozornění: náramek má vnitřní obvod kamenů 17 cm,  je navlečen na elastické gumičce.

Náramek je vyroben z pravého minerálu lávový kámen. 

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou.
Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Léčebné využití: lávový kámen je projektivní. Patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Lávový kámen je spojen se znamením Vah, které jsou sedmým astrologickým znamením Zvěrokruhu. V astrologii jsou Váhy považovány za mužský, pozitivní, extrovertní prvek. Váhy jsou ovládány planetou Venuší.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: